Konkurs na Twarz kampanii HCV – rozstrzygnięty

Rozstrzygnięty!

Poniżej przedstawiamy Laureatów konkursu „Twarz kampanii HCV”. Nagrodą w konkursie był udział w filmie dotyczącym promocji wiedzy o HCV, dobrych praktyk w salonie. Zachęcamy Państwa do obejrzenia nagród filmowych dostępnych na stronie głównej kampanii oraz na kanale Youtube

 1. Karolina Piotrowicz – Kosmetolog – Tczew
 2. Joanna Klimek – Kosmetolog – Warszawa
 3. Joanna Bożyk – Kosmetyczka – Parczew
 4. Konrad Łuczak – Tatuator – Poznań
 5. Patricia Łuczak – Linergistka – Bogucin
 6. Bożena Kuć – Kosmetyczka – Wieliczka
 7. Kamila Poter-Rybak – Kosmetolog – Łódź
 8. Dorota Starosta – Kosmetolog – Łódź
 9. Joanna Tadeusiak – Fryzjerka – Łódź
 10. Ewelina Płoska – Kosmetolog – Sieradz
 11. Wioleta Kopciowska – Kosmetolog – Lublin
 12. Małgorzata Lament – Kosmetyczka – Kraków
 13. Malwina Błaszkiewicz – Kosmetyczka – Lubicz
 14. Małgorzata  Walczak-Sierszulska – Kosmetyczka – Bydgoszcz
 15. Iwona Cabaj – Linergistka – Dąbrówka

Konkurs

Jeżeli jesteś: kosmetyczką, fryzjerem, tatuażystą, wykonujesz zabiegi z naruszeniem ciągłości tkanek – to szukamy właśnie Ciebie!

W ramach kampanii społecznej Projektu „Zapobieganie zakażeniom  HCV”, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej oraz Ministra Zdrowia, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny ogłasza konkurs wśród przedstawicieli zawodów pozamedycznych.

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie na „Twarz kampanii HCV”. Wśród zwycięzców, czyli wszystkich tych, którzy zdobędą co najmniej 11 punktów w szkoleniu on-line[1], rozlosujemy nagrodę, tj. udział w filmie dotyczącym promocji wiedzy o HCV, dobrych praktyk w salonie[2]. Przewidujemy po dwa losowania od kwietnia do listopada i dwa w grudniu. Łączna liczba zwycięzców w konkursie to 15 osób.

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU ON-LINE, ZALICZ TEST I ZOBACZ, CZY UDAŁO CI SIĘ ZOSTAĆ TWARZĄ KAMPANII!

Wylosowana osoba zostanie twarzą kampanii „Zapobieganie zakażeniom HCV”, weźmie udział w krótkim filmie, który będzie emitowany w Internecie oraz w innych działaniach promocyjnych kampanii (więcej regulamin).
Konkurs obejmie całą Polskę.

Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu promującego konkurs na „Twarz kampanii HCV”!

YouTube Preview Image

Bohaterką naszego filmu promującego konkurs została Pani mgr Agnieszka Królikowska – kosmetolog, która zrobiła szkolenie on-line.

[1] Szkolenie on-line jest dostepne na platformie e-learningowej, na stronie Projektu „Zapobieganie zakażeniom HCV”:http://www.hcv.pzh.gov.pl/Page/platforma-e-learningowa-1. W wyniku odbytego szkolenia on-line, uczestnik uzyskuje w formie elektronicznej certyfikat.

[2] Bez reklamowania samego salonu