PROJEKT KIK/35 “ZAPOBIEGANIE ZAKAŻENIOM HCV”,
WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH
SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI
KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ ORAZ MINISTRA ZDROWIA

Ministerstwo Zdrowia

HCV Jestem świadom; Lato z Radiem

10-07-2016 godz. 15:00

10-07-2016 godz. 19:00

Wydarzenia

Jana Molla, Inowrocław, Polska

Z Solca Kujawskiego tylko krok do Inowrocławia i tam spotkamy się z Wami w niedzielę 10 lipca. Również od 15:00 możecie nas znaleźć na terenie zielonym obok “Kauli”, przy ul. Jana Molla. W Inowrocławiu na scenie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Arka Noego, Sarsa i Brathanki.
inowrocław

Wiedza to najlepsza inwestycja w nasze zdrowie! Przybywajcie!

 

Fotobudka “Zatrzymaj chwilę”

Fotorelacje

Słońce czy deszcz – edukowaliśmy w Solcu Kujawskim i w Inowrocławiu

Dobra muzyka i czas spędzony w gronie bliskich w wakacyjny weekend to jest to! Na piknikach Lata z Radiem w Solcu Kujawskim i Inowrocławiu nasi edukatorzy przybliżali tematykę zakażeń HCV. Wszystkie działania edukacyjne miały doprowadzić do tego, że uczestnicy pikników mogli powiedzieć: Jestem świadom czym jest wirus HCV i jak się bronić przed zakażeniami.

Dużym powodzeniem wśród uczestników cieszyła się fotobudka, gdzie całe rodziny mogły zrobić sobie zabawne zdjęcia. Z multimediów korzystali i Ci starsi, i młodsi. Rozwiązywanie quizów jak zwykle pomogło uczestnikom pikników zapamiętać najważniejsze fakty dotyczące HCV.

Najmłodsi ochoczo malowali wirusostrachy i układali magnetyczne puzzle. Po placach pikników, i w Solcu Kujawskim, i w Inowrocławiu,  krążyli jego uczestnicy trzymając w dłoni czerwony balony z logo HCV Jestem świadom i z tatuażem z rekinem.