Konkurs na Twarz kampanii HCV – rozstrzygnięty

Rozstrzygnięty!

Poniżej przedstawiamy Laureatów konkursu „Twarz kampanii HCV”. Nagrodą w konkursie był udział w filmie dotyczącym promocji wiedzy o HCV, dobrych praktyk w salonie. Zachęcamy Państwa do obejrzenia nagród filmowych dostępnych na stronie głównej kampanii oraz na kanale Youtube

 1. Karolina Piotrowicz – Kosmetolog – Tczew
 2. Joanna Klimek – Kosmetolog – Warszawa
 3. Joanna Bożyk – Kosmetyczka – Parczew
 4. Konrad Łuczak – Tatuator – Poznań
 5. Patricia Łuczak – Linergistka – Bogucin
 6. Bożena Kuć – Kosmetyczka – Wieliczka
 7. Kamila Poter-Rybak – Kosmetolog – Łódź
 8. Dorota Starosta – Kosmetolog – Łódź
 9. Joanna Tadeusiak – Fryzjerka – Łódź
 10. Ewelina Płoska – Kosmetolog – Sieradz
 11. Wioleta Kopciowska – Kosmetolog – Lublin
 12. Małgorzata Lament – Kosmetyczka – Kraków
 13. Malwina Błaszkiewicz – Kosmetyczka – Lubicz
 14. Małgorzata  Walczak-Sierszulska – Kosmetyczka – Bydgoszcz
 15. Iwona Cabaj – Linergistka – Dąbrówka

Konkurs

Jeżeli jesteś: kosmetyczką, fryzjerem, tatuażystą, wykonujesz zabiegi z naruszeniem ciągłości tkanek – to szukamy właśnie Ciebie!

W ramach kampanii społecznej Projektu „Zapobieganie zakażeniom  HCV”, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej oraz Ministra Zdrowia, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny ogłasza konkurs wśród przedstawicieli zawodów pozamedycznych.

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie na „Twarz kampanii HCV”. Wśród zwycięzców, czyli wszystkich tych, którzy zdobędą co najmniej 11 punktów w szkoleniu on-line[1], rozlosujemy nagrodę, tj. udział w filmie dotyczącym promocji wiedzy o HCV, dobrych praktyk w salonie[2]. Przewidujemy po dwa losowania od kwietnia do listopada i dwa w grudniu. Łączna liczba zwycięzców w konkursie to 15 osób.

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU ON-LINE, ZALICZ TEST I ZOBACZ, CZY UDAŁO CI SIĘ ZOSTAĆ TWARZĄ KAMPANII!

Wylosowana osoba zostanie twarzą kampanii „Zapobieganie zakażeniom HCV”, weźmie udział w krótkim filmie, który będzie emitowany w Internecie oraz w innych działaniach promocyjnych kampanii (więcej regulamin).
Konkurs obejmie całą Polskę.

Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu promującego konkurs na „Twarz kampanii HCV”!

http://www.youtube.com/watch?v=xzw_A_0j8u0

Bohaterką naszego filmu promującego konkurs została Pani mgr Agnieszka Królikowska – kosmetolog, która zrobiła szkolenie on-line.

[1] Szkolenie on-line jest dostepne na platformie e-learningowej, na stronie Projektu „Zapobieganie zakażeniom HCV”:http://www.hcv.pzh.gov.pl/Page/platforma-e-learningowa-1. W wyniku odbytego szkolenia on-line, uczestnik uzyskuje w formie elektronicznej certyfikat.

[2] Bez reklamowania samego salonu